Node Singles (3.4.0) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Description
hu: Leírás

en: Single
hu: Egyszeres

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: View
hu: Megtekintés

en: Edit type
hu: Típus szerkesztése

en: Plural
hu: Többes szám

en: About
hu: Leírás

en: exposed
hu: felfedett

en: More Information
hu: További tudnivalók

en: grouped
hu: csoportosított

en: %type is used by 1 piece of content on your site. You can not remove this content type until you have removed all of the %type content. | %type is used by @count pieces of content on your site. You may not remove %type until you have removed all of the %type content.
hu[0]: %type típust 1 tartalom használja jelenleg a webhelyen. A tartalomtípus eltávolításához előbb törölni kell az összes %type típust használó tartalmat.
hu[1]: %type típust @count tartalom használja jelenleg a webhelyen. A tartalomtípus eltávolításához előbb törölni kell az összes %type típust használó tartalmat.

en: Singular label
hu: Egyes számú címke

en: Plural label
hu: Többes számú címke

en: Entity is successfully deleted. | All @count entities are successfully deleted.
hu[0]: Entitás sikeresen törölve.
hu[1]: Összesen @count entitás sikeresen törölve.

en: Singles
hu: Egyszeresek
