Node Singles (3.4.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Description
nn: Beskriving

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på
