Node Singles (3.4.1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Description
bn: বিবরণ

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: View
bn: প্রদর্শন

en: About
bn: সম্পর্কে
