Node Singles (3.4.1) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Description
hi: उल्लेख

en: Single
hi: एक

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: Label
hi: लेबल

en: View
hi: देखें

en: About
hi: के बारे में

en: Single nodes
hi: एकल नोड्स

en: inverted
hi: उल्टे
