Node Singles (3.4.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Description
is: Lýsing

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: View
is: Skoða

en: About
is: Um
