Node Singles (3.4.1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Description
os: Афыст

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: View
os: Фенд
