Node Singles (3.4.2) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Description
tr: Açıklama

en: Single
tr: Tekli

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: View
tr: Görüntüle

en: Edit type
tr: Türü düzenle

en: Plural
tr: Çoğul

en: About
tr: Hakkında

en: exposed
tr: açıkça

en: grouped
tr: gruplanmış
