Node Singles (3.4.3) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Description
kk: Сипаттама

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау
