Node subs (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (33 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Subscribers
ar: المشتركين

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Subscribe
ar: اشتراك

en: Unsubscribe
ar: الغ الاشتراك

en: Read more
ar: اقرأ المزيد

en: Email settings
ar: إعدادات البريد الإلكتروني

en: Edit
ar: تحرير

en: Test
ar: الاختبار

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Field
ar: الحقل

en: Archive
ar: الأرشيف

en: Node type
ar: نوع العقدة

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Created
ar: الإنشاء

en: Active
ar: نشط

en: You must enter a valid e-mail address.
ar: يجب أن تدخل عنوان بريد إلكتروني سليم.

en: Sent
ar: تم الإرسال

en: Process
ar: عملية

en: No items selected.
ar: لم تختر أي عناصر.

en: From address
ar: من العنوان

en: Subscribed
ar: مشترك

en: The e-mail address %email is already taken.
ar: عنوان البريد الإلكتروني %email مستخدم بالفعل.

en: Error message
ar: رسالة الخطأ

en: Warning message
ar: رسالة التحذير

en: Text settings
ar: إعدادات النص

en: Status message
ar: رسالة الحالة

en: View mode
ar: نمط المشاهدة
