Node subs (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (37 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Subscribers
fi: Tilaajat

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Subscribe
fi: Tilaa

en: Unsubscribe
fi: Peru tilaus

en: Read more
fi: Lue lisää

en: Email settings
fi: Sähköpostiasetukset

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Test
fi: Testi

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Field
fi: Kenttä

en: Archive
fi: Arkisto

en: Node type
fi: Solmun tyyppi

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Created
fi: Luotu

en: Active
fi: Voimassa

en: You must enter a valid e-mail address.
fi: Sinun täytyy syöttää kelvollinen sähköpostiosoite.

en: Sent
fi: Lähetetty

en: Process
fi: Suorita

en: No items selected.
fi: Yhtään kohdetta ei ole valittuna.

en: Included
fi: Sisällytetty

en: Excluded
fi: Ei sisällytetty

en: From address
fi: Lähettäjän sähköpostiosoite

en: Subscribed
fi: Tilaus

en: The e-mail address %email is already taken.
fi: Sähköpostiosoite %email on jo käytössä.

en: Error message
fi: Virheviesti

en: Warning message
fi: Varoitusviesti

en: Remove from queue
fi: Poista jonosta

en: Queue
fi: Jono

en: Text settings
fi: Tekstiasetukset

en: Status message
fi: Tilanneviesti

en: View mode
fi: Näyttötila
