Node subs (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (43 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Subscribers
hu: Feliratkozások

en: Actions
hu: Műveletek

en: Subscribe
hu: Feliratkozás

en: Unsubscribe
hu: Leiratkozás

en: Read more
hu: Tovább

en: Email settings
hu: Email beállítások

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Test
hu: Teszt

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Field
hu: Mező

en: Archive
hu: Archiválás

en: Node type
hu: Tartalomtípus

en: Email
hu: E-mail

en: Created
hu: Létrehozva

en: Active
hu: Aktív

en: You must enter a valid e-mail address.
hu: Érvényes e-mail címet kell megadni.

en: Sent
hu: Elküldve

en: Process
hu: Folyamat

en: No items selected.
hu: Nincs elem kiválasztva.

en: Included
hu: Beleértve

en: Texts
hu: Szövegek

en: Excluded
hu: Kizárva

en: From address
hu: Feladó címe

en: Subscribed
hu: Feliratkozott

en: Unsubscribed
hu: Leiratkozva

en: The e-mail address %email is already taken.
hu: %email email-cím már foglalt.

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: Batch size
hu: Kötegméret

en: Warning message
hu: Figyelmeztető üzenet

en: Queue
hu: Várólista

en: Text settings
hu: Szöveg beállítások

en: Message settings
hu: Üzenetek beállításai

en: Status message
hu: Állapotüzenet

en: View mode
hu: Nézetmód

en: Subscribe confirmation
hu: Feliratkozás megerősítése

en: Unsubscribe confirmation
hu: Leiratkozás megerősítése

en: Add new subscriber
hu: Új feliratkozó hozzáadása

en: Delete subscriber
hu: Feliratkozó törlése
