Node subs (8.x-1.0-beta1) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: E-mail
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Read more
si: තව කියවන්න

en: Email settings
si: විද්‍යුත් තැපැල් සැකසුම්

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම
