Node subs (8.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (44 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Subscribers
uk: Читачі

en: Actions
uk: Дії

en: Subscribe
uk: Підписатися

en: Unsubscribe
uk: Відписатися

en: Read more
uk: Читати далі

en: Email settings
uk: Налаштування електронної пошти

en: Edit
uk: Редагувати

en: Test
uk: Тест

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Field
uk: Поле

en: Archive
uk: Архів

en: Node type
uk: Тип матеріалу

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Created
uk: Створено

en: Active
uk: Активно

en: You must enter a valid e-mail address.
uk: Необхідно ввести дійсну адресу електронної пошти.

en: Sent
uk: Сент

en: Process
uk: Обробити

en: No items selected.
uk: Жодних позицій не вибрано.

en: Included
uk: Доданий

en: Texts
uk: Тексти

en: Excluded
uk: Вилучений

en: From address
uk: Адреса відправника

en: Subscribed
uk: Підписано

en: Unsubscribed
uk: Відписано

en: The e-mail address %email is already taken.
uk: Адреса електронної пошти %email вже використовується.

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: Warning message
uk: Попереджувальне повідомлення

en: Remove from queue
uk: Вилучити із черги

en: Queue
uk: Черга

en: Text settings
uk: Налаштування тексту

en: Message settings
uk: Налаштування повідомлення

en: Status message
uk: Повідомлення про стан

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: Subscribe confirmation
uk: Підтвердження підписки

en: Unsubscribe confirmation
uk: Підтвердження відписки

en: Add new subscriber
uk: Додати нового читача

en: Delete subscriber
uk: Видалити читача
