Node subs (8.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (31 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: E-mail
eu: E-posta

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Subscribers
eu: Harpidetuak

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Subscribe
eu: Harpidetu

en: Unsubscribe
eu: Harpidetza kendu

en: Read more
eu: Irakurri gehiago

en: Email settings
eu: E-posta ezarpenak

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Field
eu: Eremua

en: Node type
eu: Nodo mota

en: Email
eu: Eposta

en: Created
eu: Sortua

en: Active
eu: Aktiboa

en: You must enter a valid e-mail address.
eu: Eposta helbide baliogarri bat sartu behar duzu.

en: Process
eu: Prozesua

en: No items selected.
eu: Ez da elementurik hautatu.

en: Included
eu: Barne

en: Excluded
eu: Baztertua

en: From address
eu: Bidaltzailearen helbidea

en: The e-mail address %email is already taken.
eu: Dagoeneko %email helbide elektronikoa hartuta dago.

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Warning message
eu: Ohartarazpen mezua

en: Queue
eu: Ilara

en: Text settings
eu: Testu ezarpenak

en: Status message
eu: Mezu egoera
