Node subs (8.x-1.0-beta2) - en to sr translation catalogue (18 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Subscribers
sr: Претплатници

en: Subscribe
sr: Претплатите се.

en: Unsubscribe
sr: Одјавите се са листе

en: Email settings
sr: Подешавања Е-поште

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Archive
sr: Архива

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу

en: Status message
sr: Статусна порука

en: View mode
sr: Врста приказа
