Node subs (8.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (35 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Subscribers
gl: Subscriptores

en: Actions
gl: Accións

en: Subscribe
gl: Suscribirse

en: Unsubscribe
gl: Darse de baixa

en: Read more
gl: Ler máis

en: Email settings
gl: Axustes de correo

en: Edit
gl: Editar

en: Test
gl: Proba

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Field
gl: Campo

en: Archive
gl: Arquivo

en: Node type
gl: Tipo de nodo

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Created
gl: Creado

en: Active
gl: Activo

en: You must enter a valid e-mail address.
gl: Debe introducir un enderezo de correo-e correcto.

en: Sent
gl: Enviado

en: No items selected.
gl: Ningún elemento seleccionado.

en: Included
gl: Incluido

en: Excluded
gl: Excluido

en: The e-mail address %email is already taken.
gl: O enderezo de correo-e %email xa está collido.

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: Remove from queue
gl: Eliminar da cola

en: Queue
gl: Cola

en: Status message
gl: Mensaxe de estado

en: View mode
gl: Modo de vista

en: Subscribe confirmation
gl: Confirmación de subscrición

en: Unsubscribe confirmation
gl: Confirmación de anulación da subscrición
