Node subs (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (33 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: E-mail
he: אימייל

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Subscribers
he: מנויים

en: Actions
he: פעולות

en: Subscribe
he: הרשמה

en: Unsubscribe
he: בטל רישום

en: Read more
he: קראו עוד

en: Email settings
he: הגדרות דוא"ל

en: Edit
he: עריכה

en: Test
he: בדיקה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Field
he: שדה

en: Archive
he: ארכיון

en: Node type
he: סוג תוכן

en: Email
he: דוא"ל

en: Created
he: נוצר

en: Active
he: פעיל

en: You must enter a valid e-mail address.
he: חובה להכניס כתובת דואר אלקטרוני תקפה.

en: Sent
he: נשלח

en: No items selected.
he: לא נבחרו פריטים.

en: Included
he: כלול

en: From address
he: מכתובת

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: Remove from queue
he: הסרה מהרשימה

en: Queue
he: תור

en: Text settings
he: הגדרות טקסט

en: Status message
he: הודעת סטטוס

en: View mode
he: מצב תצוגה
