Node subs (8.x-1.0-beta2) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Test
ug: سىناق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: You must enter a valid e-mail address.
ug: .توغرا بولغان ئې-خەت ئادرىسىنى كىرگۈزۈڭ

en: Error message
ug: خاتالىق

en: Warning message
ug: ئەسكەرتىش
