Node Type count (8.x-1.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Development
am: ልማት

en: Type
am: ዓይነት

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Published
am: የታተመ
