Node Type count (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Development
ar: التطوير

en: Type
ar: النوع

en: User
ar: المستخدم

en: Node
ar: العقدة

en: Published
ar: منشور
