Node Type count (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Development
fr: Développement

en: User
fr: Utilisateur

en: Node
fr: Nœud

en: Published
fr: Publié

en: Role Name
fr: Nom du rôle
