Node Type count (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Development
ja: 開発

en: Type
ja: タイプ

en: User
ja: ユーザー

en: Node
ja: ノード

en: Published
ja: 掲載

en: Role Name
ja: 役割名
