Node Type count (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Type
mn: Төрөл

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Node
mn: Зангилаа

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн
