Node Type count (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Type
ro: Tip

en: User
ro: Utilizator

en: Node
ro: Nod

en: Published
ro: Publicat
