Node Type count (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Development
ru: Разработка

en: Type
ru: Тип

en: User
ru: Пользователь

en: Node
ru: Материал

en: Published
ru: Опубликовано
