Node Type count (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Development
sk: Vývoj

en: Type
sk: Typ

en: User
sk: Používateľ

en: Node
sk: Uzol

en: Published
sk: Zverejnené
