Node Type count (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Title
es: Título

en: Development
es: Desarrollo

en: Type
es: Tipo

en: User
es: Usuario

en: Node
es: Nodo

en: Published
es: Publicado

en: Role Name
es: Nombre del Rol
