Node Type count (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Development
et: Arendus

en: Type
et: Liik

en: User
et: Kasutaja

en: Node
et: Postitus

en: Published
et: Avaldatud
