Node Type count (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Titill

en: Development
is: Þróun

en: Type
is: Gerð

en: User
is: Notandi

en: Node
is: Nóða

en: Published
is: Birt
