Node Type count (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Type
ta: வகை

en: User
ta: பயனர்

en: Node
ta: கணு

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது
