Node Type count (8.x-2.0-alpha1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Development
be: Распрацоўка

en: Type
be: Тып

en: User
be: Карыстальнік

en: Node
be: Вузел

en: Published
be: Апублікавана
