Node Type count (8.x-2.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Type
ca: Tipus

en: User
ca: Usuari

en: Published
ca: Publicat
