Node Type count (8.x-2.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Development
cs: Vývoj

en: Type
cs: Typ

en: User
cs: Uživatel

en: Node
cs: Uzly

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Number of Users
cs: Počet uživatelů
