Node Type count (8.x-2.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული
