Node Type count (8.x-2.0-alpha1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ
