Node Type count (8.x-2.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Type
ku: جۆر

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Node
ku: گرێ

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە
