Node Type count (8.x-2.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Type
ml: തരം

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Node
ml: നോഡ്

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ
