Node Type count (8.x-2.0-alpha2) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Type
af: Tipe

en: User
af: Gebruiker

en: Node
af: Mode

en: Published
af: Gepubliseerd
