Node Type count (8.x-2.0-alpha2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Type
is: Slag

en: User
is: Brúkari

en: Node
is: Knútur

en: Published
is: Útgivið
