Node Type count (8.x-2.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Development
hi: उद्विकास

en: Type
hi: प्रकार

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Node
hi: नोड

en: Published
hi: प्रकाशित
