Node Type count (8.x-2.0-alpha2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Title
id: Judul

en: Development
id: Pengembangan

en: Type
id: Jenis

en: User
id: Pengguna

en: Published
id: Dipublikasikan
