Node Type count (8.x-2.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Development
bg: Разработка

en: Type
bg: Тип

en: User
bg: Потребител

en: Node
bg: Материал

en: Published
bg: Публикувано
