Node Type count (8.x-2.0-alpha1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Development
it: Sviluppo

en: Type
it: Tipo

en: User
it: Utente

en: Node
it: Nodo

en: Published
it: Pubblicato
