Node Type count (8.x-2.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ
