Node Type count (8.x-2.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Type
mr: प्रकार

en: User
mr: सदस्य

en: Node
mr: शाखा

en: Published
mr: प्रकाशित
