Node Type count (8.x-2.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ
