Node Type count (8.x-2.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Development
vi: Phát triển

en: Type
vi: Kiểu

en: User
vi: Người dùng

en: Published
vi: Đã công bố
