Node type permissions (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Custom
id: Tersuai

en: The changes have been saved.
id: Perubahan sudah disimpan.

en: Permissions
id: Izin

en: Permission
id: Kewenangan

en: About
id: Tentang

en: Save permissions
id: Simpan kewenangan

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
id: Peringatan: Berikan hanya untuk pemeran terpercaya; kewenangan ini mempengaruhi keamanan.

en: Edit permissions
id: Edit izin
