Node type permissions (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Custom
sk: Vlastná

en: The changes have been saved.
sk: Zmeny boli uložené.

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: About
sk: Informácie o

en: Save permissions
sk: Uložiť oprávnenia

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
sk: Upozornenie: Prideľujte len dôveryhodnej kategórii používateľov; toto oprávnenie má dôsledky na zabezpečenie systému.

en: Edit permissions
sk: Spravovať oprávnenia
