Node type permissions (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: The changes have been saved.
ta: மாற்றங்கள் சேமிக்கப்பட்டது.

en: Permissions
ta: அனுமதிகள்

en: Permission
ta: அனுமதி

en: About
ta: பற்றி

en: Save permissions
ta: அனுமதிகளை சேமி
